Startsiden
Om bedriften
Verkstedet
Åpningstider
Ansatte
Kontakt
Facebook

 

Annet:
El-Retur

 

Ansatte:

 

- Randulf Stensen

Daglig leder, Medeier og butikk.
Kategoriansvarlig tele
Epost: randulf@elektroland.as

 

- Morten Elvheim

Medeier og butikk.
Kategoriansvarlig brunevarer
Epost: morten@elektroland.as

 

- May-Britt Nordås

Medeier og butikk.
Kategoriansvarlig Hvitevarer
Epost: maybritt@elektroland.as

 

- Randi Olsen

Medeier, butikk & kontor
Kategoriansvarlig Parabol
Epost: randi@elektroland.as

 

- Vegard Johansen

Medeier, Kategoriansvarlig Data, Underholding & Forsikring
Epost: vegard@elektroland.as

 

- Marit Skar

Butikk.
Kategoriansvarlig Hvitevarer
Epost: marit@elektroland.as

 

- Egil Andersen

Butikk.
Kategoriansvarlig Brunevarer
Epost: egil@elektroland.as

 

- Jan Øystein Forsmo

Butikk.

Epost: jan.oystein@elektroland.as

 

- Stian Brocks

Butikk.

Epost: stian@elektroland.as

 

- Bjørn Tore Evensen

Medeier. Pc service, support og butikk
Epost: bjorn.tore@elektroland.as

 

- Carl-Petter Forsjord

Service håndtering.
Epost: cp@elektroland.as

 

- Per Johansen

Lagermedarbeider.
Epost: post@elektroland.as

 

 

- Kristian

Ekstrahjelp butikk.
- Preben

Ekstrahjelp butikk.

 

 


Elektroland as - TLF: 97 50 10 00 FAX: 75 17 35 00 - MAIL: post@elektroland.as